ŠIANDIENOS TALENTAS - RYTOJAUS SĖKMĖ!

Pilna atranka - galvų medžioklė
Gauti pasiūlymą

.

Talentų paieška ir atranka – pagrindinė „On HR“ veiklos sritis. Mūsų patirtis garantuoja sėkmingas atrankas nuo specialistų, kurių rinkoje yra tik keletas, iki aukščiausio lygio vadovų, ar visos komandos.

  • Galvų medžioklė,  įskaičiuota į kainą.
  • Dažniausiai klientams į vieną poziciją pasiūlome 2-3 geriausius, profesinėmis ir asmeninėmis savybėmis tinkančius bei labiausiai motyvuotus kandidatus, iš kurių jie gali rinktis tinkamiausią paskirtai pozicijai užimti, tačiau  savo klientams garantuojame paiešką tęsti tol, kol rasime jų poreikius atitinkančius kandidatus, prie tikslaus kandidatų skaičiaus neprisirišame, neverčiame kliento rinktis iš kelių kandidatų jeigu jie pasirodys netinkami. Jums pateikiame tik tuos kandidatus, kurie susipažino su Jūsų organizacija ir yra motyvuoti dirbti Jums. 
  • Suteikiame 5 mėnesių garantinį laikotarpį.
  • Priklausomai nuo pozicijos ir poreikio paskelbiame skelbimą 1 mėn. laikotarpiui didžiausiame mokamame darbo skelbimų portale cvbankas.lt (įskaičiuota į kainą).

Mūsų paieškos metodika užtikrina, kad gausite tikslingas įžvalgas. Mes nustatome ir vertiname potencialius kandidatus, kurie atitinka Jūsų tikslius įdarbinimo kriterijus. Mes kruopščiai patikriname ir iš anksto parengiame kiekvieną kandidatą Jūsų apsvarstymui. Visos paieškos ir atrankos metu garantuojame visišką konfidencialumą ir aukščiausią verslo etiką. „On HR“ pasitiki tiek klientai, tiek karjeros perspektyvų ieškantys profesionalai.

5 mėnesių garantija ir konfidencialumas

Mes suteikiame net 5 mėnesių kokybės garantiją – jei per tą laiką darbuotojas savo noru išeis iš Jūsų įmonės ar neatitiks pageidaujamų lūkesčių, mes nemokamai atrinksime Jums kitą atitinkamai motyvuotą ir tinkamą kandidatą.  Garantuojame konfidencialumą ir visišką diskretiškumą. Dirbame labai individualiai ir subtiliai.

ATLIEKAME RINKOS ANALIZĘ BEI IŠSIAIŠKINAME POREIKIUS

Išsamiai išsiaiškiname būsimam darbuotojui keliamus reikalavimus. Aptariame pareigybę, funkcijas, Jūsų lūkesčius, bei naudas kurias atneš darbuotojas. Aptariame konkurentų įmones iš kurių galime kalbinti potencialius kandidatus. 

DARBO APRAŠYMO, SKELBIMO PARENGIMAS

Paruošiame pozicijos aprašymą, skirtą kandidatams verbuoti, kuriame susideriname reikalavimus, keliamus kandidato išsilavinimui, profesinei patirčiai,  asmeninėms savybėms bei vertybėms. Pagal poreikį paskelbiame skelbimus didžiausiame mokamame darbo skelbimų portale cvbankas.lt,  socialinėje erdvėje (Linkedin, Facebook), bei kituose nišiniuose paieškų ar profesijų portaluose, asociacijose.

DARBDAVIO ĮVAIZDŽIO - VERTĖS APTARIMAS

Susipažįstame su kliento įmone kaip darbdaviu, išryškiname kompanijos darbdavio vertės pasiūlymą, kandidatų pritraukimo galimybes. Išskiriame įmonės individualumą, aptariame įmonės įvaizdį rinkoje bei grėsmes.

 

ATLIEKAME KANDIDATŲ PAIEŠKĄ, ATRANKĄ IR PRITRAUKIMĄ

Taikome skirtingas proaktyvias paieškos strategijas: ieškome tinkamų kandidatų mūsų, mūsų partnerių, viešose duomenų bazėse  bei socialinėse medijose, vykdome konkurentų įmonių analizę, taikome „galvų medžioklės“ metodą. Vykdome tiesioginę kandidatų, dirbančių toje pačioje verslo srityje, paiešką. Dirbame su pasyviais kandidatais kurie neieško, aktyviai darbo pasiūlymų, bet yra atviri naujoms galimybėms.

SUSITIKIMAS SU KANDIDATAIS

Analizuojame, atrenkame ir vertiname cv. Labiausiai tinkamus ir motyvuotus kandidatus interviuojame nuotolinio arba pagal atskirą susitarimą “gyvo” susitikimo metu. Išsamiai pristatome kandidatams Jūsų įmonę, bei siūlomą darbo vietą. Įvertiname kandidato tinkamumą pagal patirtį, įgūdžius ir žinias, taip pat pasikalbame apie vertybes bei individualias savybes.

KANDIDATŲ TESTAVIMAS, PRAKTINĖS UŽDUOTYS

Pageidaujant vertiname darbuotojų ir vadovų kompetencijas TRIPOD testais. (Papildomai apmokama paslauga). Gavus kandidato sutikimą, surenkame rekomendacijas iš buvusių darbdavių, prašome motyvacinių laiškų. Administruojame darbo užduočių atlikimą.

PRISTATOME GERIAUSIUS KANDIDATUS

Jums pateikiame išvadas apie 2-3 (neapsibrėžiant šiuo skaičiumi) tinkamiausių kandidatų profesinius gebėjimus ir darbui svarbias asmenines savybes, kandidatų lūkesčius, motyvacija, finansinius lūkesčius. Susisteminta informacija Jums pateikiama raštu. Organizuojame kandidatų susitikimus su Jumis. Konsultuojame dėl interviu eigos ir surenkame grįžtamąjį ryšį iš kandidatų.

NUOLATINIS KOMUNIKAVIMAS

Viso projekto metu tiek su užsakovu, tiek su kandidatu palaikome intensyvų ryšį, komunikuojame dėl užtrukusių procesų bei abi puses informuojame apie situaciją.  Žinome kandidato situaciją apie dalyvavimą kitose atrankose. Šia informacija pagal poreikį dalinamės su klientu bei patariame, į ką svarbu atkreipti dėmesį , kaip svarbu priimti operatyvų sprendimą ar pasirinkti reikalingus įrankius procesui užbaigti.

Mumis pasitiki

 

Mūsų klientai – skirtingo verslo atstovai, nuo mažų iki gerai žinomų įmonių Lietuvoje. Savo reputaciją užsitarnavome vykdydami sėkmingus projektus, kurie išaugo į ilgalaikį bendradarbiavimą.  Lyderystė yra svarbiausias veiksnys, lemiantis organizacijos sėkmę.

Mes didžiuojamės, kad teikdami platų paslaugų portfelį puoselėjame ilgalaikius ryšius su klientais, siekdami pritaikyti sprendimus, kurie atitiktų jų verslo poreikius.   

 

Ofisas

UAB "OnHR"

Vilkpėdės g. 22
IV aukštas
LT-03151, Vilnius

Susisiekite

Ofisas

Vilkpėdės g. 22
IV aukštas
LT-03151, Vilnius

Susisiekite

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate, tiesiog naudokitės svetaine kaip įprastai. Privatumo politika