Personalo atranka

Teisinės konsultacijos
Gauti pasiūlymą

Teisinės konsultacijos teikiamos fiziniams ir juridiniams asmenims. Juridiniams asmenims siūlome nuolatinės teisinės pagalbos paslaugas. Kliento pageidavimu sudaroma nuolatinės teisinės pagalbos sutartis ir už fiksuotą mokestį suteikiama įvairiapusė teisinė pagalba visais įmonės veiklos bei valdymo klausimais.

3 mėnesių garantija ir konfidencialumas

Mes suteikiame 3 mėnesių kokybės garantiją – jei per tą laiką darbuotojas savo noru išeis iš Jūsų įmonės ar neatitiks pageidaujamų lūkesčių, mes nemokamai atrinksime Jums kitą atitinkamai motyvuotą ir tinkamą kandidatą.  Garantuojame konfidencialumą ir visišką diskretiškumą. Dirbame labai individualiai ir subtiliai.

ASMENS DUOMENŲ APSAUGA. BDAR. GDPR

Konsultuojame asmens duomenų apsaugos klausimais, ruošiame dokumentaciją bei įdiegiame/atnaujiname duomenų apsaugos tvarką įmonėse, taip pat teikiame duomenų apsaugos pareigūno paslaugas.

DARBO TEISĖ IR SUTARTYS

Konsultuojame darbo sutarčių, personalo atrankos paslaugų bei kitais įdarbinimo, atleidimo, darbuotojų perkėlimo į kitą darbo vietą klausimais. Vidaus darbo tvarkų, lokalių teisės aktų, konfidencalumo, materialinės atsakomybės, nekonkuravimo sutarčių ir kitų su jais susijusių dokumentų rengimo ir teisinio audito paslaugos.

VERSLO SUTARČIŲ SUDARYMAS

Derybos dėl sutarčių sudarymo, sutarčių projektų rengimas, konsultacijos sutarčių vykdymo klausimais, sutarčių teisinis auditas ir analizės. Teisinės paslaugos nekilnojamojo turto, prekių ir paslaugų pardavimo, statybų rangos, nuomos, pavedimo, gamybos ir kitų su juridinio asmens veikla susijusių sutarčių klausimais.

ĮMONIŲ TEISINIAI KLAUSIMAI

Konsultacijos įmonių įsigijimo, pardavimo, susijungimo, restruktūrizavimo, reorganizavimo, veiklos stabdymo ir likvidavimo klausimais, reikalingų įmonių dokumentų parengimas. Įmonių veiklos teisinis auditas, akcininkų, dalininkų susirinkimų, sprendimų, įstatų ir kapitalo keitimo, akcijų pirkimo – pardavimo, pasirašymo, investavimo bei kitų su tuo susijusių sutarčių regimas ir konsutacijos.

Mumis pasitiki

 

Mūsų klientai – skirtingo verslo atstovai, nuo mažų iki gerai žinomų įmonių Lietuvoje. Savo reputaciją užsitarnavome vykdydami sėkmingus projektus, kurie išaugo į ilgalaikį bendradarbiavimą. Lyderystė yra svarbiausias veiksnys, lemiantis organizacijos sėkmę.

Mes didžiuojamės, kad teikdami platų paslaugų portfelį puoselėjame ilgalaikius ryšius su klientais, siekdami pritaikyti sprendimus, kurie atitiktų jų verslo poreikius.   

Ofisas

UAB "OnHR"

Vilkpėdės g. 22
IV aukštas
LT-03151, Vilnius

Susisiekite

Ofisas

Vilkpėdės g. 22
IV aukštas
LT-03151, Vilnius

Susisiekite

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate, tiesiog naudokitės svetaine kaip įprastai. Privatumo politika