Personalo atranka

Pirminė atranka
Gauti pasiūlymą

Pirminė atranka – greitas ir efektyvus būdas mažiausiomis sąnaudomis gauti didžiausią kandidatų srautą. Mažesnės laiko sąnaudos ir finansiniai kaštai. Greita gaunamų CV analizė. Klientas pats įvertina kuriuos kandidatus nori matyti, pasikviečia juos pokalbiui, ir savarankiškai vykdo atranką. Garantija netaikoma. 

Garantinis laikotarpis pirminei atrankai nesuteikiamas.

IŠSIAIŠKINAME KLIENTO POREIKIUS

Atliekame rinkos analizę bei išsamiai išsiaiškiname darbo pobūdį ir sąlygas. 

DARBO SKELBIMO SUKŪRIMAS

Darbo aprašymo ir skelbimo paruošimas. Suderiname ir paskelbiame skelbimą didžiausiame skelbimų portale CVBANKAS.LT (1 mėn. laikotarpis), mūsų svetainėje, socialinėse medijose, darbo grupėse ir kitur. Naujienlaiškių išsiuntimas.

GAUTŲ CV ANALIZĖ, VERTINIMAS

Analizuojame ir vertiname cv. Tinkamiausių kandidatų gyvenimo aprašymų persiuntimas klientui.

KONSULTUOJAME

Viso proceso metu konsultuojame ir patariame.

Mumis pasitiki

 

Mūsų klientai – skirtingo verslo atstovai, nuo mažų iki gerai žinomų įmonių Lietuvoje. Savo reputaciją užsitarnavome vykdydami sėkmingus projektus, kurie išaugo į ilgalaikį bendradarbiavimą. Lyderystė yra svarbiausias veiksnys, lemiantis organizacijos sėkmę.

Mes didžiuojamės, kad teikdami platų paslaugų portfelį puoselėjame ilgalaikius ryšius su klientais, siekdami pritaikyti sprendimus, kurie atitiktų jų verslo poreikius.   

Ofisas

UAB "OnHR"

Vilkpėdės g. 22
IV aukštas
LT-03151, Vilnius

Susisiekite

Ofisas

Vilkpėdės g. 22
IV aukštas
LT-03151, Vilnius

Susisiekite

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate, tiesiog naudokitės svetaine kaip įprastai. Privatumo politika