Personalo atranka

Kandidatų testavimas
Gauti pasiūlymą

TRIPOD jau daugiau , kaip dvidešimt metų veikianti Estų kompanija, pristatanti testus kurie yra naudojami įvairiose įmonėse Baltijos šalyse. Sukurta grupė testų leidžia atlikti išsamų psichologinį įvertinimą. Psichologiniai Tripod testai – tai objektyvūs ir standartizuoti asmenybės savybių testai, paremti didžiojo penketo asmenybės teorija, kuri yra populiariausia ir patikimiausia visame pasaulyje. Šie testai įvertina ir matuoja penkis pagrindinius asmenybės aspektus: emocinį stabilumą, ekstraversiją, sutariamumą, sąmoningumą ir atvirumą patirčiai. Testo rezultatai apdorojami taikant specialias programas, kurios padeda kiekvieną rezultatą įvertinti pagal atitinkamas tarptautines, lyties bei amžiaus normas.

Tai svari pagalba, siekiant pasirinkti gabius ir galinčius našiai dirbti darbuotojus ir taip padidinti įmonės pelną. Kiekvienos organizacijos sėkminga veikla priklauso nuo jos darbuotojų motyvacijos bei darbo efektyvumo. Tripod tikslas – siekti, kad žmonių atliekamas darbas būtų dar našesnis, derinant psichologijos teorijas su praktinėmis reikmėmis.

5 mėnesių garantija ir konfidencialumas

Mes suteikiame 3 mėnesių kokybės garantiją – jei per tą laiką darbuotojas savo noru išeis iš Jūsų įmonės ar neatitiks pageidaujamų lūkesčių, mes nemokamai atrinksime Jums kitą atitinkamai motyvuotą ir tinkamą kandidatą.  Garantuojame konfidencialumą ir visišką diskretiškumą. Dirbame labai individualiai ir subtiliai.

ASMENINIŲ SAVYBIŲ KLAUSIMYNAS

Vertina asmenybės savybes, paremtas penkiomis didžiosiomis asmenybės dimensijomis: Emociniu stabilumu (prislėgtumas, bejėgiškumas, susierzinimas). Ekstraversija (įtaka, lyderystė, iniciatyvumas); Sutariamumu (pasitikėjimas, draugiškumas, dalyvavimas); Sąmoningumu (dalykiškumas, pedantiškumas, tikslingumas); Atvirumu patirčiai (inovatyvumas, sugebėjimas prisitaikyti, minties gilumas).Kiekviena iš savybių yra apibūdinama trimis subskalėmis, kurios atspindi specifinius kiekvieno iš bruožų aspektus. Po testo atlikimo pateikiami asmens elgesio, temperamento, savikontrolės bei tarpasmeninių santykių profiliai. Asmeninės savybės reiškia pastovias, tik tam žmogui būdingas elgesio ir reagavimo formas. Tai, kad asmeninės savybės yra pastovios ir nedaug kinta laike, leidžia prognozuoti žmogaus elgesį įvairiosesituacijose, todėl testo pritaikymo sritis labai plati.

PROTINIŲ GEBĖJIMŲ SKALĖ

Matuoja bendruosius protinius sugebėjimus ir atskirus jų aspektus (verbalinius, matematinius ir erdvinius gebėjimus). Protiniai gebėjimai geriausiai atspindi žmogaus gebėjimą mokytis, apdoroti naują informacijąspręsti problemas greitai ir tiksliai, prisitaikyti prie darbo reikalavimų

VAIZDINĖS INFORMACIJOS SUVOKIMO GREIČIO IR TIKSLUMO TESTAS

Testas matuoja žmogaus sugebėjimus tiksliai ir greitai analizuoti vaizdinę ir skaitinę informaciją. Ši žmogaus charakteristika yra svarbi pozicijose, kuriose reikia greitai ir tiksliai apdoroti raštu pateiktą žodinę ar skaitinę informaciją, pavyzdžiui, klientų aptarnavimo specialistai, administratoriai, programuotojai ir pan.

VADOVO PROTINIŲ GEBĖJIMŲ SKALĖ

Matuoja bendruosius protinius sugebėjimus ir atskirus jų aspektus (verbalinius, matematinius ir erdvinius gebėjimus). Protiniai gebėjimai geriausiai atspindi žmogus gebėjimą mokytis, apdoroti naują informaciją, spręsti problemas greitai ir tiksliai, prisitaikyti prie darbo reikalavimų. Šis testas pritaikytas būtent vadovams.

VADOVO ASMENYBĖS INVENTORIUS

Klausimynas leidžia sistemiškai įvertinti atsparumą stresui ir gebėjimą jį įveikti (emocinis stabilumas), aktyvumą ir bendravimą (bendras aktyvumas), toleranciją ir atlaidumą (orientacija į santykius), nuoseklumą ir tikslingumą (orientacija į veiklą) bei gebėjimą prisitaikyti ir kūrybiškumą (bendras jautrumas). Didelis dėmesys skiriamas būtent vadovavimui reikalingoms savybėms. . Didelis dėmesys skiriamas būtent vadovavimui reikalingoms savybėms.

ERDVINIŲ GEBĖJIMŲ TESTAS

Matuoja keturis aspektus: objektų atpažinimą, 2D mintinį sukimą, formos suvokimą ir 3D mintinį sukimą. Rodo, kaip bendrai asmuo mokės dirbti erdvėje.

ANGLŲ KALBOS GEBĖJIMŲ TESTAS

Nustatome kandidato anglų kalbos lygį.

Mumis pasitiki

 

Mūsų klientai – skirtingo verslo atstovai, nuo mažų iki gerai žinomų įmonių Lietuvoje. Savo reputaciją užsitarnavome vykdydami sėkmingus projektus, kurie išaugo į ilgalaikį bendradarbiavimą. Lyderystė yra svarbiausias veiksnys, lemiantis organizacijos sėkmę.

Mes didžiuojamės, kad teikdami platų paslaugų portfelį puoselėjame ilgalaikius ryšius su klientais, siekdami pritaikyti sprendimus, kurie atitiktų jų verslo poreikius.   

Ofisas

UAB "OnHR"

Vilkpėdės g. 22
IV aukštas
LT-03151, Vilnius

Susisiekite

Ofisas

Vilkpėdės g. 22
IV aukštas
LT-03151, Vilnius

Susisiekite

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate, tiesiog naudokitės svetaine kaip įprastai. Privatumo politika