VYR. MUITINĖS TARPININKO ATSTOVĄ (-Ę)

Vilnius

Atlyginimas: 1300 EUR ir priedai priklausantys nuo rezultatų

Vilnius

Mūsų klientas, logistikos krovinių gabenimo paslaugas teikianti įmonė į įvairias pasaulio šalis. Šiuo metu plečiasi ir kviečia prisijungti:

Darbo pobūdis

  • Muitinės tarpininkų grupės darbų planavimas ir koordinavimas, optimizavimas.
  • Krovinių importo, eksporto, tranzito ir bendrųjų deklaracijų pildymas, suteikiant klientams aukščiausio lygio paslaugas.
  • Klientų atstovavimas muitinėje.
  • Bendravimas su klientais, iškilusių problemų sprendimas, komunikavimas su muitine.

Reikalavimai

  • Mažiausiai 2 metų darbo patirtis muitinės srityje, muitinės tarpininkų veiklą reglamentuojančių teisės aktų išmanymas.
  • Geros rusų bei anglų kalbų žinios.
  • Organizuotumas, puikūs bendravimo sugebėjimai, konfliktinių situacijų valdymas.
  • Savarankiškas sprendimų priėmimas.

Mes jums siūlome

  • Profesionalią ir tikslo siekiančią komandą.
  • Profesinį ir asmeninį tobulėjimą.
  • Draugišką ir jaunatvišką komandą.
  • Konkurencingą darbo užmokestį.

Kandidatuoti į šią darbo poziciją

Pasidalinkite skelbimu

Ofisas

UAB "OnHR"

Vilkpėdės g. 22
IV aukštas
LT-03151, Vilnius

Susisiekite

Ofisas

IV aukštas

Susisiekite