STATYBOS VADOVAS (-Ė)

Vilnius

Atlyginimas: 2000-2500 €/mėn. į rankas ir nuo darbo rezultatų priklausančius motyvacinius priedus.

Vilnius

UAB „Statovita“ įkurta 1997 m., vykdo vandentvarkos objektų projektavimo, statybos bei modernizavimo darbus. Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, kurių kompetencija leidžia darbus atlikti kokybiškai, operatyviai, taikant pažangius darbų vykdymo sprendimus bei metodus. Per įmonės gyvavimo metus atlikta daug svarbių objektų: miestų nuotekų valyklų modernizavimas ir statyba, miestų vandentiekio tinkų statyba, įmonių vandens gerinimo įrenginių statyba, gyvenamųjų rajonų vandentiekio ir nuotekų tinklų ir kt. Prie savo komandos kviečia prisijungti :

STATYBOS VADOVĄ (-Ę)

Darbo pobūdis

  • Vadovauti statybos darbams paskirtuose objektuose bei užtikrinti jų atlikimą laiku (lauko inžineriniai tinklai – vandentiekio, paviršinių ir buitinių nuotekų tinklų tiesimas);
  • Atliekamų darbų kokybės ir technologijų laikymosi priežiūra bei kontrolė;
  • Subrangovų priežiūra vykdomuose statybos objektuose;
  • Atliekamų darbų kokybės bei darbų saugos užtikrinimas objekte;
  • Tinkamas ir ekonomiškas skiriamų resursų panaudojimas;
  • Techninės dokumentacijos ruošimas ir tvarkymas;
  • Techninių klausimų sprendimas su užsakovais ir projektuotojais;
  • Statybos darbų vykdymo grafiko ir biudžeto parengimas bei kontrolė;
  • Priimti, perduoti darbų frontą, atliktus darbus, statybinę dokumentaciją pagal įmonėje nustatytą tvarką;
  • Darbų pavaldiems darbuotojams paskirstymas ir kontrolė.

Reikalavimai

  • Statybos vadovo atestatas (inžineriniai tinklai) – būtina;
  • Darbo patirtis (ne mažiau 3 metų);
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Gebėjimas skaityti ir suprasti techninius brėžinius;
  • Geri vadovavimo, darbų organizavimo ir jų įvykdymo planavimo įgūdžiai;
  • Sėkminga statybos vadovo darbo patirtis.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą darbą stabiliai veikiančioje įmonėje;
  • Profesinio tobulėjimo perspektyvas;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Visas darbui reikalingas priemones (įskaitant automobilį).

Kandidatuoti į šią darbo poziciją

Pasidalinkite skelbimu

Ofisas

UAB "OnHR"

Vilkpėdės g. 22
IV aukštas
LT-03151, Vilnius

Susisiekite

Ofisas

IV aukštas

Susisiekite