ĮMONĖS VADOVAS (-Ė)

Vilnius

Atlyginimas: 2000 netto ir priedai nuo įmonės pelno

Vilnius

Mūsų klientas, ilgametę patirtį sukaupusi įmonė, dirbanti su gamybinėmis atliekomis. Įmonė gamina PVC / TPE / LDPE / HDPE ir kitų polimerų mišinius bei granules.
Šiuo metu įmonė ieško ambicingo kandidato, galinčio užimti Įmonės vadovo (-ės) poziciją.

Darbo pobūdis

  • Įmonės ilgalaikės ir trumpalaikės strategijos formavimas ir vystymas
  • Finansinių rodiklių, biudžeto vykdymo, pelningumo užtikrinimas
  • Įmonės veiklos organizavimas, vidinių procesų efektyvumo didinimas
  • Inovatyvių sprendimų paieška, jų įgyvendinimas
  • Komandos ugdymas ir motyvavimas, darbo efektyvumo rodiklių gerinimas
  • Atstovavimas įmonei
  • Komunikacija su akcininkais, ataskaitų teikimas

Reikalavimai

  • Sėkminga bent 5-7 metų vadovaujamo darbo patirtis
  • Aukštasis išsilavinimas vadybos, ekonomikos, techninių arba tiksliųjų mokslų srityje
  • Analitiniai ir strateginio planavimo įgūdžiai, orientacija į pelningą, efektyvią įmonės veiklą
  • Įmonės finansų ir biudžeto planavimas, skirstymas
  • Vadovavimo komandai įgūdžiai
  • Platus akiratis, savarankiškumas ir kryptingumas, lyderystė, gebėjimas priimti sprendimus
  • Geri rusų ir anglų kalbos įgūdžiai

Mes jums siūlome

  • Dinamišką darbą aukštos verslo kultūros įmonėje
  • Darbo patirtį ir kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą
  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, atsakingumas, paprastumas ir komandinis darbas.

Kandidatuoti į šią darbo poziciją

Pasidalinkite skelbimu

Ofisas

UAB "OnHR"

Vilkpėdės g. 22
IV aukštas
LT-03151, Vilnius

Susisiekite

Ofisas

IV aukštas

Susisiekite