IT SERVISO VADOVAS (-Ė)

Vilnius

Atlyginimas: 1200-1500 EUR netto

Vilnius

Mūsų klientas – 1Stop.lt yra UAB „Daily print“ elektroninės prekybos platforma. Įmonės veikla biuro, mokyklinių prekių, kompiuterinės ir biuro  technikos pardavimas. Šiuo metu ieškomas komandos pastiprinimas, stiprus, ambicingas Serviso vadovas (-ė). Asmuo bus atsakingas už serviso skyriaus kokybišką darbą bei profesionalų paslaugų teikimą klientams.

Darbo pobūdis

  • Serviso skyriaus darbo organizavimas, koordinavimas ir kontrolė
  • Vadovavimas serviso skyriaus komandai
  • Užtikrinimas aukščiausios paslaugų kokybės, bendravimas su klientais
  • Darbuotojų techninės kompetencijos palaikymo užtikrinimas;
  • Serviso paslaugų rinkos galimybių analizė ir galimybių išnaudojimo užtikrinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis organizuojant serviso darbus ar panašiame sektoriuje;
  • Orientacija į rezultatus ir sugebėjimas pasiekti užsibrėžtų tikslų;
  • Gebėjimas paskirstyti užduotis ir kontroliuoti jų vykdymą;
  • Bendros MS Windows, Windows Server, Microsoft SQL Server, Active directory žinios;
  • Tinklų pagrindų žinojimas (TCP/IP, DHCP, DNS, SMTP, SNMP).

Puikias karjeros galimybes draugiškoje ir profesionalioje komandoje;

Kandidatuoti į šią darbo poziciją

Pasidalinkite skelbimu

Ofisas

UAB "OnHR"

Vilkpėdės g. 22
IV aukštas
LT-03151, Vilnius

Susisiekite

Ofisas

IV aukštas

Susisiekite