IT NUOMOS PASLAUGŲ PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Vilnius

Atlyginimas: Nuo 1000 - 2000 EUR

Vilnius

Mūsų klientas UAB “DAILY PRINT” – viena didžiausių  kompanijų savo segmente. Vykdanti didmeninę ir mažmeninę prekybą bei siūlanti platų biuro prekių, spausdintuvų ir kopijuoklių  pakaitines kasetes ir jų komponentus.  Šiai dienai plečią rinką su naujais produktais ir kviečia prisijungti prie komandos:

Darbo pobūdis

  • Aktyvūs B2B pardavimai
  • Gebėjimas suvokti IT sprendimus ir teisingai parinkti produktus klientui
  • Susitikimai su potencialiais klientais, profesionalus paslaugų pristatymas
  • IT sprendimų ir projektų įgyvendinimas
  • Derybos, sutarčių sudarymas
  • Nuolatinis pardavimų sprendimų inicijavimas ir įgyvendinimas.

  • Reikalavimai
  • Būtina sėkminga aktyvių pardavimų patirtis su IT produktais
  • IT rinkos, produktų, paslaugų ir sprendimų išmanymas
  • Geri komunikaciniai ir derybiniai įgūdžiai
  • Geri pardavimų ir rinkodaros įgūdžiai
  • Geros anglų kalbos žinios; rusų kalba – privalumas
  • Siekis tobulėti, auginti naujas kompetencijas ir nebijoti prisiimti iššūkių
  • Pozityvus mąstymas, pasitikėjimas savimi bei orientacija į rezultatą, proaktyvumas.

Įmonė siūlo

  • konkurencingas atlyginimas
  • puiki profesionalų komanda ir geranoriška darbo atmosfera
  • įdomus ir dinamiškas darbas.
Kandidatuoti į šią darbo poziciją

Pasidalinkite skelbimu

Ofisas

UAB "OnHR"

Vilkpėdės g. 22
IV aukštas
LT-03151, Vilnius

Susisiekite

Ofisas

IV aukštas

Susisiekite