DIDMENOS VADYBININKAS

Vilnius

Atlyginimas: Nuo 1200 eur - 1500 eur netto ir priedai

Vilnius

Mūsų klientas – įmonė Viskasplytelėms, kuri siūlo platų prekių asortimentą, nuo plytelių, kilimų, parketo iki kitų dangų įrengimo: įrankiai, apdailiniai profiliai, statybinė chemija, paviršių priežiūros priemones, XPS polistireno gaminiai, revizinės durelės.  Įmonė dirba su Lietuvos ir Pabaltyjo klientais. Įmonė šiuo metu stiprina komandą ir kviečia prisijungti Didmenos vadybininką (-ę).

Darbo pobūdis

  • Didmenos klientų aptarnavimas (Lietuvos, Latvijos, Estijos rinkose);
  • Darbas su esamais ir naujų klientų paieška;
  • Derybos su klientais, prekių pardavimas;
  • VIP klientų aptarnavimas;
  • Seminarų/apmokymų vedimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (inžinerinis išsilavinimas būtu privalumas);
  • Užsienio kalbų žinojimas (pageidautina anglų ir rusų);
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, paslaugumas, orientacija į klientą;
  • Mokėjimas dirbti komandoje;
  • Super pardavėjo savybės;
  • Gerai dirbate kompiuteriu ir MS Office programomis.

Mes jums siūlome

  • Įmonė garantuoja nenuobodų darbą, veiklų kolektyvą, visas socialines garantijas;
  • Priedus už pasiektus rezultatus;
  • Automobilį.
Kandidatuoti į šią darbo poziciją

Pasidalinkite skelbimu

Ofisas

UAB "OnHR"

Vilkpėdės g. 22
IV aukštas
LT-03151, Vilnius

Susisiekite

Ofisas

IV aukštas

Susisiekite