DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS DOKUMENTŲ RENGIMO SPECIALISTAS (-Ė)

Vilnius

Atlyginimas: 700 EUR netto

Vilnius

Mūsų klientas UAB „VERITAS BONA”, teikianti profesionalias paslaugas asmens duomenų apsaugos, darbo teisės, sutarčių teisės, darbo saugos ir sveikatos, civilinės, gaisrinės saugos, dokumentų rengimo klausimais. Prie komandos kviečia prisijungti savo srities specialistą:

Darbo pobūdis

  • Darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės, civilinės saugos dokumentų rengimą verslo klientams;
  • Bendravimą su klientais dokumentų rengimo klausimais;
  • Darbuotojų saugą ir sveikatą reglamentuojančių teisės aktų monitoringą;
  • Įsakymų, taisyklių, instrukcijų ir kitų dokumentų, susijusių su darbuotojų sauga ir sveikata, priešgaisrine bei civiline sauga, rengimą, atnaujinimą ir valdymą.

Reikalavimai

  • Turite ne mažesnę kaip 1 metų patirtį DSS srtityje;
  • Išmanote darbų saugos dokumentų rengimo principus;
  • Esate analitiškas, atidus, reiklus sau ir kitiems;
  • Esate aktyvus bei gebate dirbti komandoje;
  • Turite puikius darbo kompiuteriu įgūdžius.

Mes jums siūlome

  • Visas priemones ir informaciją, reikalingą sklandžiam darbui;
  • Pasitikintį vadovą ir palaikančią komandą;
  • Įdomų ir dinamišką darbą su aukštos kokybės paslaugomis;
Kandidatuoti į šią darbo poziciją

Pasidalinkite skelbimu

Ofisas

UAB "OnHR"

Vilkpėdės g. 22
IV aukštas
LT-03151, Vilnius

Susisiekite

Ofisas

IV aukštas

Susisiekite