DARBŲ SAUGOS SPECIALISTAS (-Ė)

Vilnius

Atlyginimas: 1000 EUR

Vilnius

Mūsų klientas, ekspertų komandą subūrusi kompanija, teikianti  mokymų, darbuotojų kvalifikacijos kėlimo ir tobulėjimo, personalo, vadovų atestavimo paslaugas, bei visas saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos specialisto paslaugas. Kviečiame prisijungti prie šaunos kolektyvo:

Darbo pobūdis

  • darbuotojų saugos ir gaisrinės saugos dokumentų rengimas;
  • darbuotojų saugos dokumentacijos auditas;
  • darbuotojų saugos funkcijų vykdymas įmonėse;
  • nelaimingų atsitikimų tyrimas;
  • klientų konsultavimas darbų saugos klausimais vadovaujantis LR teisės aktais.

Reikalavimai

  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • ne trumpesnė kaip 2 metų panašaus darbo patirtis;
  • darbuotojų saugos ir ir sveikatos pažymėjimas visoms veikloms, privalumas – Statybos saugos ir sveikatos koordinatoriaus pažymėjimas;
  • norminių teisės aktų ir raštvedybos išmanymas;
  • pozityvumas, lojalumas, komunikabilumas, darbštumas;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Siūlome

  • šaunų nedidelį kolektyvą;
  • erdvų ir patogų biurą (darbo vietą);
  • tarnybinį automobilį (pagal poreikį).

Kandidatuoti į šią darbo poziciją

Pasidalinkite skelbimu

Ofisas

UAB "OnHR"

Vilkpėdės g. 22
IV aukštas
LT-03151, Vilnius

Susisiekite

Ofisas

IV aukštas

Susisiekite