ŠIANDIENOS TALENTAS - RYTOJAUS SĖKMĖ!

Dalinė atranka - galvų medžioklė
Gauti pasiūlymą

Talentų paieška ir atranka – pagrindinė „On HR“ veiklos sritis. Mūsų patirtis garantuoja sėkmingas atrankas nuo ypatingai retų specialistų, kurių rinkoje yra tik keletas, iki aukščiausio lygio vadovų, ar visos komandos.  Patikrintos vertinimo ir paieškos metodikos, rinkos žinios, esamas profesionalių kontaktų tinklas teikia geriausius rezultatus kiekvienai atrankai.

Kandidatų gausa, aiškūs darbo užmokesčio lūkesčiai bei motyvacija darbui Jūsų įmonėje. Dalinė atranka galvų medžioklė – greitesnis ir efektyvus būdas rasti populiarių sričių darbuotojus, taip pat šios paslaugos kaina leidžia sutaupyti Jūsų finansinius kaštus.  Turime patirtį ir galime padėti identifikuoti stipriausius savo srities specialistus nuotoliniu būdu. Įvairių sričių atrankas mūsų įmonėje vykdo kvalifikuoti ir patyrę specialistai, kasdien susiduriantys su skirtingo tipo talentais. Jums pristatome 2-4 finalinius kandidatus. 


Viso projekto etapuose  mes valdysime procesą ir veiksime kaip tarpininkai, teikiantys grįžtamąjį ryšį ir geriausius pasiūlymus. 

3 mėnesių garantija ir konfidencialumas

Mes suteikiame 3 mėnesių kokybės garantiją – jei per tą laiką darbuotojas savo noru išeis iš Jūsų įmonės ar neatitiks pageidaujamų lūkesčių, mes nemokamai atrinksime Jums kitą atitinkamai motyvuotą ir tinkamą kandidatą.  Garantuojame konfidencialumą ir visišką diskretiškumą. Dirbame labai individualiai ir subtiliai.

ATLIEKAME RINKOS ANALIZĘ BEI IŠSIAIŠKINAME POREIKIUS

Išsamiai išsiaiškiname būsimam darbuotojui keliamus reikalavimus. Aptariame pareigybę, funkcijas, Jūsų lūkesčius, bei naudas kurias atneš darbuotojas. Aptariame konkurentų įmones iš kurių galime kalbinti potencialius kandidatus.

DARBO APRAŠYMO, SKELBIMO PARENGIMAS

Paruošiame pozicijos aprašymą, skirtą kandidatams verbuoti, kuriame susideriname reikalavimus, keliamus kandidato išsilavinimui, profesinei patirčiai,  asmeninėms savybėms bei vertybėms.  Patalpiname skelbimą mūsų svetainėje, didžiausiame skelbimų portale CVBANKAS.LT,  socialinėse medijose ir kitur.

DARBDAVIO ĮVAIZDŽIO – VERTĖS APTARIMAS

Susipažįstame su kliento įmone kaip darbdaviu, išryškiname kompanijos darbdavio vertės pasiūlymą, kandidatų pritraukimo galimybes. Išskiriame įmonės individualumą, aptariame įmonės įvaizdį rinkoje bei grėsmes.

ATLIEKAME KANDIDATŲ PAIEŠKĄ, ATRANKĄ IR PRITRAUKIMĄ

Taikome skirtingas proaktyvias paieškos strategijas : ieškome tinkamų kandidatų mūsų, mūsų partnerių, viešose duomenų bazėse  bei socialinėse medijose, vykdome konkurentų įmonių analizę, taikome „galvų medžioklės“ metodą. Vykdome tiesioginę kandidatų, dirbančių toje pačioje verslo srityje, paiešką. Dirbame su pasyviais kandidatais kurie neieško, aktyviai darbo pasiūlymų, bet yra atviri naujoms galimybėms.

INTERVIU SU KANDIDATAIS IR PRISTATYMAS

Potencialių kandidatų interviu nuotoliniu būdu naudojant struktūrinį interviu, įvertinant jų kvalifikaciją, motyvaciją darbui Jūsų įmonėje, darbo užmokesčio lūkesčius. Finalistų kandidatų susistemintos informacijos pateikimas klientui (charakteristika, cv ir kt. reikalinga informacija). Organizuojame kandidatų susitikimus su Jumis. Konsultuojame dėl interviu eigos ir surenkame grįžtamąjį ryšį iš kandidatų. Neigiamų atsakymų išsiuntimas, atrankos nepraėjusiems kandidatams. 

KANDIDATŲ TESTAVIMAS IR KOMUNIKAVIMAS

Pageidaujant vertiname darbuotojų ir vadovų kompetencijas TRIPOD testais. (Papildomai apmokama paslauga.) Anglų k. gebėjimų tikrinimas. (Papildomai apmokama paslauga.) Viso projekto metu tiek su užsakovu, tiek su kandidatu palaikome intensyvų ryšį, komunikuojame dėl užtrukusių procesų bei abi puses informuojame apie situaciją. Rekomenduojame, į ką svarbu atkreipti dėmesį , kaip svarbu priimti operatyvų sprendimą ar pasirinkti reikalingus įrankius procesui užbaigti.

Mumis pasitiki 

Mūsų klientai – skirtingo verslo atstovai, nuo mažų iki gerai žinomų įmonių Lietuvoje. Savo reputaciją užsitarnavome vykdydami sėkmingus projektus, kurie išaugo į ilgalaikį bendradarbiavimą. Lyderystė yra svarbiausias veiksnys, lemiantis organizacijos sėkmę.

Mes didžiuojamės, kad teikdami platų paslaugų portfelį puoselėjame ilgalaikius ryšius su klientais, siekdami pritaikyti sprendimus, kurie atitiktų jų verslo poreikius.   

.

Ofisas

UAB "OnHR"

Vilkpėdės g. 22
IV aukštas
LT-03151, Vilnius

Susisiekite

Ofisas

Vilkpėdės g. 22
IV aukštas
LT-03151, Vilnius

Susisiekite

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate, tiesiog naudokitės svetaine kaip įprastai. Privatumo politika